Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Benefiční koncert 2020 - Pavel "Bárny" Barnáš a přátelé

 Cena: 150,00 Kč s DPH / 1ks
  Dostupnost:  Skladem, ihned k odeslání
  Dostupné v dalších předprodejích:
Kategorie A: od 1.000,- Kč
Kategorie B: od 500,- Kč
Kategorie C: od 250,- Kč
Kategorie D: od 200,- Kč
Kategorie E: od 150,- Kč
Stání: od 100,- Kč
Na místě vstupné dobrovolné.

 Termín: 05.09.2020 19:00:00 (Schwarzenberská hrobka - Třeboň)

Hosté: Václav Matas - dobro, Petr Werner a Jirka Řapek, Rozeta - flétnový kvartet, Tomáš Hetflejš - klavír

Pavel „Bárny“ Barnáš stál na akcích pod hlavičkou Okolo Třeboně vždy spíše v zákulisí a pozoroval, jak se ten jeho festival klube z plenek, prožívá pubertu, slaví dospělost a letos se může pyšnit již 28. rokem života. Pavel Barnáš se na podiu v Třeboni objevoval po boku jiných muzikantů, pronášel jako ředitel festivalu úvodní proslovy, ale v roce 2018 se rozhodl uspořádat první samostatný koncert v jeho kariéře.

A nebyl by to Pavel, kdyby nechtěl svým koncertem zároveň i někomu pomoci. Koncert je tedy pojatý jako benefiční a jeho výtěžek jde na konto Hospice sv. Kleofáše v Třeboni. „Byl bych rád, kdyby se charitativní koncerty staly nedílnou součástí každoročního Zavírání plavecké sezóny i v budoucnu a vybudovali jsme tak společně další pěknou tradici,“ svěřil se Bárny se svými plány před svým prvním koncertem v roce 2018.

Pavel Barnáš působí v SOČRu a příležitostně i v dalších hudebních uskupeních (Český národní symfonický orchestr, Komorní filharmonie Pardubice). V minulosti účinkoval např. v Komorní opeře Praha, FISYO, orchestru M. Kumžáka. Hrál pod taktovkami dirigentů V. Válka, L. Peška, Z. Košlera, J. Bělohlávka, Varhana Orchestroviče Bauera, M. Rostropoviče a mnoha dalších. 

S hudbou procestoval většinu evropských zemí, ale i mimoevropské (USA, Mexiko, Japonsko, Korea, Čína). Na podiu se setkal se světovými osobnostmi např. s P. Domingem, A. Bocellim, J. Carrerasem…, z oblasti populární hudby s G. Brookerem, z domovské scény s K. Plíhalem, V. Redlem, D. Bártou, V. Hudečkem, P. Šporclem, L. Bílou, K, Gottem, A. Langerovou a mnoha dalšími.

Produkoval stovky koncertů pro Třeboň i jiné lokality (např. W. Matuška, Olympic, Chinaski, J. Nohavica, bratři Ebenové, Kryštof, Jelen, Hana a Petr Ulrychovi, Žalman), dlouhodobě spolupracuje s kapelami Fleret, Cimbal Classic a Třeboňští pištci.

Pokud o Pavlovi chcete vědět více, navštivte jeho FCB profil.

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.