Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Slevy na vstupenky - ZTP, ZTP/P, dárci krve, děti, ISIC a další

  31.08.2017Děti do 130 cm vstup zdarma - vstupenky pro děti jsou k zarezervování za 0 Kč pouze v předprodeji v našem e-shopu www.okolotrebone.cz/obchod/vstupenky/, stačí uvést do poznámky v objednávce vstupenek pro dospělé požadovaný počet vstupenek pro děti (děti nemají nárok na vlastní sedadlo!!! - u nečíslovaných akcí můžou děti sedět v případě volné kapacity). Pokud si vstupenky pro děti nezarezervujete předem, budete si muset pro dítě koupit vstupenku za plnou cenu! Výjimkou jsou děti do dvou let, těm bude umožněn vstup bez vstupenky, ale bez nároku na vlastní místo k sezení (pokud se jedná o akci s možností sezení). Neplatí pro akce s omezenou kapacitou (Divadlo Járy Cimrmana, koncerty v kostele, divadle, hrobce)!

Množstevní sleva: Při nákupu 10 a více vstupenek na koncerty jednoho druhu to budete mít o 10% levnější! Sleva se uplatní automaticky v košíku na www.okolotrebone.cz

Sleva pro dárce krve:
  50%  při registraci předem na emailu obchod@okolotrebone.cz. Zašlete email se jménem, adresou bydliště, emailovou adresou, číslem průkazu dárce. Sleva se vypočítá z ceny na místě. Platí pouze pro koncerty v rámci festivalu Okolo Třeboně (festival je každoročně na přelomu června a července). Neplatí pro akce s omezenou kapacitou. Na každý koncert je nutné se znovu registrovat (lze uvést více koncertů v jedné registraci).

ZTP: Sleva 15% při registraci předem na emailu obchod@okolotrebone.cz. Zašlete email se jménem, adresou bydliště, emailovou adresou, číslem průkazu. Sleva se vypočítá z ceny na místě. Platí pouze pro festival OKOLO TŘEBONĚ (festival je každoročně na přelomu června a července). Neplatí pro akce s omezenou kapacitou. Na každý koncert je nutné se znovu registrovat (lze uvést více koncertů v jedné registraci).

SLEVY vozíčkáři, nevidomí: Zdarma, cena vstupenky pro doprovod 100 Kč (pouze 1 osoba). Platí pouze pro koncerty v rámci festivalu Okolo Třeboně (festival je každoročně na přelomu června a července). Neplatí pro akce s omezenou kapacitou. Pro vstup na akce s omezenou kapacitou (Divadlo Járy Cimrmana, koncerty v kostele, divadle, hrobce) nutná rezervace předem na emailu: obchod@okolotrebone.cz. Rezervace je možná pouze do naplnění kapacity. Pokud Vám rezervace nebude potvrzena, je neplatná.

Držitelé platných průkazů ISIC /IYTC/ITIC a ALIVE, získávají při nákupu vstupenek přes www.ticketportal.cz a www.ticketlive.cz slevu 20% na vybrané koncerty v průběhu celého roku a 10% slevu při nákupu permanentky na www.okolotrebone.cz
(Při nákupu na www.okolotrebone.cz je nutné přidat k objednávce číslo přůkazu, který bude na místě předložen (za Vaše jméno a příjmení v objednávce připište číslo průkazu). Platí pouze při osobním odběru v místě konání festivalu. Plaťte cenu sníženou o slevu!!! Vstupenky se slevou nelze zasílat poštou!!!

Osoby nad 200 cm: Každý návštěvník měřící více než 200 cm má u nás vstup zdarma při registraci předem na emailu obchod@okolotrebone.cz. Zašlete email se jménem, adresou bydliště, emailovou adresou. Platí pouze pro festival OKOLO TŘEBONĚ (festival je každoročně na přelomu června a července). Neplatí pro akce s omezenou kapacitou. Na každý koncert je nutné se znovu registrovat (lze uvést více koncertů v jedné registraci).

Speciální akce pro osoby narozené 30.6. : První tři návštěvníci, kteří předloží na pokladně vlastní občanský průkaz (nebo jiný vlastní ověřený doklad s fotografií), kde bude uvedeno datum narození 30.6. mají v tento den u nás vstup zdarma!!! Každý další návštěvník až do celkového počtu 27 obdrží hodnotný dárek k narozeninám.


Aktualizace: 15.5.2018

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.