Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Slevy na vstupenky - ZTP, ZTP/P, dárci krve, děti, ISIC a další

  31.08.2017

Veškeré slevy jsou v současné době pozastaveny!!! V souvislosti se spuštěním nového způsobu prodeje vstupenek budou slevy zavedeny až v průběhu února 2019.

Děti do 130 cm vstup zdarma - děti nemají nárok na vlastní sedadlo!!! - u nečíslovaných akcí můžou děti sedět v případě volné kapacity. Neplatí pro akce s omezenou kapacitou (Divadlo Járy Cimrmana, koncerty v kostele, divadle, hrobce)!

Množstevní sleva: Při nákupu 10 a více vstupenek na koncerty jednoho druhu to budete mít o 10% levnější! Sleva se uplatní automaticky v košíku na www.okolotrebone.cz

Sleva pro dárce krve:
  50%  při registraci předem na emailu obchod@okolotrebone.cz. Zašlete email se jménem, adresou bydliště, emailovou adresou, číslem průkazu dárce. Sleva se vypočítá z ceny na místě. Platí pouze pro koncerty v rámci festivalu Okolo Třeboně (festival je každoročně na přelomu června a července). Neplatí pro akce s omezenou kapacitou. Na každý koncert je nutné se znovu registrovat (lze uvést více koncertů v jedné registraci).

ZTP: Sleva 15% při registraci předem na emailu obchod@okolotrebone.cz. Zašlete email se jménem, adresou bydliště, emailovou adresou, číslem průkazu. Sleva se vypočítá z ceny na místě. Platí pouze pro festival OKOLO TŘEBONĚ (festival je každoročně na přelomu června a července). Neplatí pro akce s omezenou kapacitou. Na každý koncert je nutné se znovu registrovat (lze uvést více koncertů v jedné registraci).

SLEVY vozíčkáři, nevidomí: Zdarma, cena vstupenky pro doprovod 100 Kč (pouze 1 osoba). Platí pouze pro koncerty v rámci festivalu Okolo Třeboně (festival je každoročně na přelomu června a července). Neplatí pro akce s omezenou kapacitou. Pro vstup na akce s omezenou kapacitou (Divadlo Járy Cimrmana, koncerty v kostele, divadle, hrobce) nutná rezervace předem na emailu: obchod@okolotrebone.cz. Rezervace je možná pouze do naplnění kapacity. Pokud Vám rezervace nebude potvrzena, je neplatná.

Držitelé platných průkazů ISIC /IYTC/ITIC a ALIVE, získávají při nákupu vstupenek přes www.ticketportal.cz a www.ticketlive.cz slevu 20% na vybrané koncerty v průběhu celého roku a 10% slevu při nákupu permanentky na www.okolotrebone.cz
(Při nákupu na www.okolotrebone.cz je nutné přidat k objednávce číslo přůkazu, který bude na místě předložen (za Vaše jméno a příjmení v objednávce připište číslo průkazu). Platí pouze při osobním odběru v místě konání festivalu. Plaťte cenu sníženou o slevu!!! Vstupenky se slevou nelze zasílat poštou!!!

Osoby nad 200 cm: Každý návštěvník měřící více než 200 cm má u nás vstup zdarma při registraci předem na emailu obchod@okolotrebone.cz. Zašlete email se jménem, adresou bydliště, emailovou adresou. Platí pouze pro festival OKOLO TŘEBONĚ (festival je každoročně na přelomu června a července). Neplatí pro akce s omezenou kapacitou. Na každý koncert je nutné se znovu registrovat (lze uvést více koncertů v jedné registraci).

Speciální akce pro osoby narozené 30.6. : První tři návštěvníci, kteří předloží na pokladně vlastní občanský průkaz (nebo jiný vlastní ověřený doklad s fotografií), kde bude uvedeno datum narození 30.6. mají v tento den u nás vstup zdarma!!! Každý další návštěvník až do celkového počtu 27 obdrží hodnotný dárek k narozeninám.


Aktualizace: 15.5.2018

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.