Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Slevy na vstupenky - ZTP, ZTP/P, dárci krve, děti, ISIC a další

  07.02.2019

NÁROK NA VŠECHNY SLEVY JE NUTNÉ PROKÁZAT PŘI KONTROLE U VSTUPU, JINAK BUDE NUTNÉ DOPLATIT ROZDÍL V CENĚ!

Děti do 130 cm vstup zdarma - děti nemají nárok na vlastní sedadlo!!! - u nečíslovaných akcí můžou děti sedět v případě volné kapacity. 

Sleva pro dárce krve: Sleva 50% platí pouze pro koncerty v rámci festivalu OKOLO TŘEBONĚ 26.6.-1.7.2019. 

Množstevní sleva: Sleva 10% platí v případě, že na jedno představení zakoupíte 10 a více ks vstupenek. 

ZTP: Sleva 10% platí na všechny koncerty.

SLEVY vozíčkáři, nevidomí: Zdarma, cena vstupenky pro doprovod 100 Kč (pouze 1 osoba). Sleva je dostupná pouze v případě volné kapacity zpravidla 14 dní před konáním akce, pokud slevu v e-shopu nenajdete ani 7 dnů před konáním akce, není možné ji uplatnit. Doprovod se musí ke vstupu dostavit s doprovázenou osobou. Vozíčkáře žádáme ve vlastním zájmu vybírat místa na kraji řady, kde je možné židličku nahradit vozíkem (v Divadle J.K.Tyla pouze přístavky a 11.řada!)

Držitelé platných průkazů ISIC /IYTC/ITIC a ALIVE, získávají slevu 20% na vybrané koncerty v průběhu celého roku a 10% slevu při nákupu permanentky. 

Osoby nad 200 cm: Každý návštěvník měřící více než 200 cm má u nás na všechny koncerty v rámci festivalu OKOLO TŘEBONĚ 26.6.-1.7.2019 vstup zdarma bez nároku na vlastní sedadlo. Slevu uplatníte na místě koncertu v pokladně.

Speciální akce pro osoby narozené 30.6. : První tři návštěvníci, kteří předloží na pokladně vlastní občanský průkaz (nebo jiný vlastní ověřený doklad s fotografií), kde bude uvedeno datum narození 30.6. mají v tento den u nás vstup zdarma!!! Každý další návštěvník až do celkového počtu 28 obdrží hodnotný dárek k narozeninám.


Aktualizace: 7.2.2019

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.