Jak a kde pořídit vstupenky

07.06.2024

Všechny vstupenky zakoupíte v našem e-shopu a v TIC Třeboň. Pokud necháte nákup na poslední chvíli, najdete nás vždy nejpozději 1 hodinu před začátkem koncertu či divadla v místě jeho konání.

Slevy na vstupenky - ZTP, ZTP/P, dárci krve, děti, ISIC a další

NÁROK NA VŠECHNY SLEVY JE NUTNÉ PROKÁZAT PŘI KONTROLE U VSTUPU, JINAK BUDE NUTNÉ DOPLATIT ROZDÍL V CENĚ! Slevy lze uplatnit v košíku v našem e-shopu kliknutím na tlačítko "Přidat slevu" nebo v TIC Třeboň. Děti do 130 cm mají vstup zdarma - děti nemají nárok na vlastní sedadlo!!! U nečíslovaných akcí můžou děti sedět v případě volné kapacity. Vstup bez vstupenky.

Sleva pro dárce krve: Sleva 50% platí pouze pro koncerty v rámci festivalu OKOLO TŘEBONĚ 28. 6. - 4. 7. 2024

ZTP: Sleva 10% platí na všechny koncerty.

Přátelské festivaly (držitelé průkazu Rádia Samson): Sleva 20% platí na vybrané koncerty.

SLEVY vozíčkáři, nevidomí: Zdarma, doprovod získá vstupenku s 80% slevou (pouze 1 osoba). Sleva je dostupná pouze v případě volné kapacity zpravidla 14 dní před konáním akce, pokud slevu v e-shopu nenajdete ani 7 dnů před konáním akce, není možné ji uplatnit. Doprovod se musí ke vstupu dostavit s doprovázenou osobou. Vozíčkáře žádáme ve vlastním zájmu vybírat místa na kraji řady, kde je možné židličku nahradit vozíkem (v Divadle J.K.Tyla pouze přístavky!!!)

Držitelé platných průkazů ISIC /IYTC/ITIC a ALIVE, získávají slevu 20% na vybrané koncerty v průběhu celého roku. Pokud není sleva v eshopu a u prodejců k dispozici, nelze ji na daný koncert uplatnit.

Osoby nad 200 cm: Každý návštěvník měřící více než 200 cm má u nás na všechny koncerty v rámci festivalu OKOLO TŘEBONĚ 28. 6. - 4. 7. 2024 vstup zdarma bez nároku na vlastní sedadlo. Slevu uplatníte na místě koncertu v pokladně.

Storno podmínky

Storno poplatek:

5% déle než 30 dnů před konáním akce                    100% 30 dnů včetně a méně před konáním akce

Platby na fakturu

Pokud máte zájem vstupenky zaplatit fakturou není problém. Objednejte vstupenky na info@okolotrebone.cz a uveďte fakturační údaje. Jsme plátci DPH. Vstupenky v obchodě jsou uváděny za cenu vč. DPH.

Naše IČO: 60656638, DIČ:CZ6703021171

Pokud by se nákup v internetovém obchodě nezdařil, napiště prosím na obchod@okolotrebone.cz