Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Soutěžte o vstupenky na Okolo Třeboně

  20.11.2006

Zdroj: Mladá fronta Dnes

KULTURNÍ TIPY TŘEBOŇ Na webu festivalu Okolo Třeboně www.okolotrebone.cz, v sekci Pro Vás lze vyhrát vstupenky na příští ročník akce. Každý měsíc mohou lidé zodpovídat otázku, do konce listopadu tuto: Jak se jmenuje valašská dáma, která zpívá se skupinou Fleret? Každý měsíc se losují výherci triček, desek a vstupenek. Odpovědi budou znovu slosovány 15. června 2007, kdy získají tři lidé vstupenky a celkový výherce i ubytování pro dvě osoby po celou dobu festivalu.

Soutěžte o vstupenky na Okolo Třeboně

  27.12.2006

Zdroj: Mladá fronta Dnes

KULTURNÍ TIPY TŘEBOŇ Na webu festivalu Okolo Třeboně www.okolotrebone.cz, v sekci Pro Vás lze vyhrát vstupenky na příští ročník akce. Každý měsíc mohou lidé zodpovídat otázku, do konce prosince tuto: Jak se jmenuje třetí a zatím poslední CD trojice Samson -Redl - Janoušek? Každý měsíc se losují výherci triček, CD a vstupenek. Odpovědi budou znovu slosovány 15. června 2007, kdy získají tři lidé vstupenky a celkový výherce i ubytování pro dvě osoby po celou dobu festivalu.

Soutěžte o vstupenky na Okolo Třeboně

  05.02.2007

Zdroj: Mladá fronta Dnes

KULTURNÍ TIPY TŘEBOŇ Na webu festivalu Okolo Třeboně www.okolotrebone.cz, v sekci Pro Vás lze vyhrát vstupenky. Každý měsíc mohou lidé zodpovídat otázku, do konce února tuto: Doplňte, která slova chybí v textu K. Plíhala: "Jen nedokážu pochopit, proč když jsem mírně přiopit, mi lítaj bytem ...." Každý měsíc se losují výherci triček, CD a lístků. Odpovědi budou znovu slosovány 15. června, kdy získají tři lidé vstupenky a celkový výherce i ubytování pro dvě osoby po celou dobu festivalu. Z programu zatím organizátoři

Soutěžte o vstupenky na Okolo Třeboně

  03.01.2007

Zdroj: Mladá fronta Dnes

KULTURNÍ TIPY TŘEBOŇ Na webu festivalu Okolo Třeboně www.okolotrebone.cz, v sekci Pro Vás lze už nyní vyhrát vstupenky na příští ročník akce. Každý měsíc mohou lidé zodpovídat otázku, do konce ledna tuto: Ve kterém roce přišla do kapely Nezmaři zpěvačka Šárka Benetková? Každý měsíc se losují výherci triček, CD a vstupenek. Odpovědi budou znovu slosovány 15. června, kdy získají tři lidé vstupenky a celkový výherce i ubytování pro dvě osoby po dobu festivalu.

Soutěžte o vstupenky na Okolo Třeboně

  14.05.2007

Zdroj: Mladá fronta Dnes

KULTURNÍ TIPY TŘEBOŇ Na webu festivalu Okolo Třeboně www.okolotrebone.cz, v sekci Pro Vás lze vyhrát vstupenky. Do konce května mohou lidé zodpovídat otázku Jak se jmenuje debutové album Lenky Filipové? Každý měsíc se losují výherci triček, CD a vstupenek. Odpovědi se znovu slosují 15. června, kdy získají tři lidé vstupenky a celkový výherce i ubytování pro dvě osoby po celou dobu festivalu. Letos nabízí jména jako Lenka Filipová, Peter Nagy, Vlasta Redl, Michal Pavlíček, Načeva, Javory, Asonance, Hudba Praha či Blue Effect.

Soutěžte o vstupenky na Okolo Třeboně

  10.04.2007

Zdroj: Mladá fronta Dnes

TŘEBOŇ KULTURNÍ TIPY Na webu festivalu Okolo Třeboně www.okolotrebone.cz, v sekci Pro Vás lze vyhrát vstupenky na letošní ročník. Každý měsíc mohou lidé zodpovídat otázku, do konce dubna tuto: S jakou kapelou nahráli Jan Hrubý a Michal Prokop LP Kolej Yesterday? Pravidelně se losují výherci triček, CD a vstupenek. Odpovědi se znovu slosují 15. června, kdy získají tři lidé vstupenky a celkový výherce i ubytování pro dvě osoby po dobu festivalu. Představí se na něm Peter Nagy, Lenka Filipová, Michal Pavlíček, Monika Načeva, Čankišou či Vlasta Redl.

Soutěžte o vstupenky na Okolo Třeboně

  28.05.2007

Zdroj: Mladá fronta Dnes

TŘEBOŇ Na webu festivalu Okolo Třeboně www.okolotrebone.cz lze vyhrát vstupenky, trička a CD. Každý měsíc mohou lidé zodpovídat otázku, do konce května tuto: Na podzim 2005 vyšel Samsonův zpěvník plný zvířátek. Jak se jmenuje?

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.