Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Léto v Třeboni již tuto sobotu!

  29.07.2004

Zdroj: www.countryworld.cz

V sobotu 31. července se v Třeboni uskuteční nejen slavnosti pivovaru Bohemia Regent a tradiční lázeňská Třeboň, ale také koncert, který pod názvem Léto v Třeboni pořádá agentura Bárny. Na poslední chvíli dochází z důvodu nemoci ke změně v programu. Dramaturg Pavel Barnáš nám k tomu řekl: „Včera jsem dostal oficiální informaci od agentury, zastupující Marii Rottrovou, že jsou nuceni z důvodu zranění interpretky třeboňské vystoupení zrušit. Okamžitě jsem začal jednat s jinými interprety, ale v tuto chvíli nemám ještě potvrzeno nic konkrétního.“ Pořadatelé se proto rozhodli doplnit nabídku divákům Léta v Třeboni. „Dohodli jsme se s třeboňským pivovarem, že všichni ti, kteří předloží vstupenku na Léto v Třeboni, budou mít zdarma vstup do areálu pivovaru během pivovarských slavností,“ uvedl Pavel Barnáš. Program večerního koncertu nebude nijak zkrácen. Léto v Třeboni odstartuje ve 20 hodin Meky band, neboli revival Mira Žbirky. Pak vystoupí sourozenci Hana a Petr Ulrychovi se skupinou Javory a Pavel Bobek s Lídou Nopovou a skupinou Miloše Nopa. Moderátorka Lorna Vančurová během koncertu představí povídkovou knížku výtvarníka a spisovatele Tomáš Paula, který je také autorem letního obrázku na všech tiskovinách k akci. A stále pravděpodobněji to vypadá, že přijde i kouzelník… Důležité upozornění – na některých tiskovinách včetně vstupenek se objevila chybná informace, že koncert se koná v pátek. Koncert se opravdu koná v sobotu 31. července 2004 od 20 hodin na zámku v Třeboni.

Léto v Třeboni již tuto sobotu!

  30.07.2004

Zdroj: www.budnews.cz

V sobotu 31. července se v Třeboni uskuteční nejen slavnosti pivovaru Bohemia Regent a tradiční lázeňská Třeboň, ale také koncert, který pod názvem Léto v Třeboni pořádá agentura Bárny. Třeboň - Na poslední chvíli dochází z důvodu nemoci ke změně v programu. Dramaturg Pavel Barnáš nám k tomu řekl: „Včera jsem dostal oficiální informaci od agentury, zastupující Marii Rottrovou, že jsou nuceni z důvodu zranění interpretky třeboňské vystoupení zrušit. Okamžitě jsem začal jednat s jinými interprety, ale v tuto chvíli nemám ještě potvrzeno nic konkrétního.“ Pořadatelé se proto rozhodli doplnit nabídku divákům Léta v Třeboni. „Dohodli jsme se s třeboňským pivovarem, že všichni ti, kteří předloží vstupenku na Léto v Třeboni, budou mít zdarma vstup do areálu pivovaru během pivovarských slavností,“ uvedl Pavel Barnáš. Program večerního koncertu nebude nijak zkrácen. Léto v Třeboni odstartuje ve 20 hodin Meky band, neboli revival Mira Žbirky. Pak vystoupí sourozenci Hana a Petr Ulrychovi se skupinou Javory a Pavel Bobek s Lídou Nopovou a skupinou Miloše Nopa. Moderátorka Lorna Vančurová během koncertu představí povídkovou knížku výtvarníka a spisovatele Tomáš Paula, který je také autorem letního obrázku na všech tiskovinách k akci. A stále pravděpodobněji to vypadá, že přijde i kouzelník… Důležité upozornění – na některých tiskovinách včetně vstupenek se objevila chybná informace, že koncert se koná v pátek. Koncert se opravdu koná v sobotu 31. července 2004 od 20 hodin na zámku v Třeboni. Nejnovější informace najdete vždy na www.okolotrebone.cz.

Léto v Třeboni již tuto sobotu

  28.07.2004

Zdroj: www.casopis.scena.cz

Třeboně není nikdy dost! Po již zavedeném sloganu „prázdniny začínají v Třeboni“ přišli pořadatelé třeboňských festivalů, s novým - Třeboně není nikdy dost!. A že je to pravda mohou dosvědčit všichni, kteří se na do Třeboni vracejí rok co rok. Už v sobotu 31. července od 20 hodin se v Třeboni bude konat nová akce – koncert Léto v Třeboni, který završí přehlídku lázeňství Lázeňská Třeboň. Na poslední chvíli dochází z důvodu nemoci ke změně v programu. Dramaturg Pavel Barnáš nám k tomu řekl: „Včera jsem dostal oficiální informaci od agentury, zastupující Marii Rottrovou, že jsou nuceni z důvodu zranění interpretky třeboňské vystoupení zrušit. Okamžitě jsem začal jednat s jinými interprety, ale v tuto chvíli nemám ještě potvrzeno nic konkrétního.“ Léto v Třeboni odstartuje ve 20 hodin Meky band, neboli revival Mira Žbirky. Pak vystoupí sourozenci Hana a Petr Ulrychovi se skupinou Javory. Těžko se tomu věří, ale sourozenci Hana a Petr Ulrychovi se na jevišti spolu potkávají více než 40 let. Jejich kapela Javory má k Třeboni velmi blízko, protože dva její členové – Dalibor a Kateřina Štruncovi - jsou zároveň členy napůl domácího Cimbal Classicu. Dále se představí Pavel Bobek s Lídou Nopovou a skupinou Miloše Nopa. Moderátorka Lorna Vančurová během koncertu představí povídkovou knížku výtvarníka a spisovatele Tomáš Paula, který je také autorem letního obrázku na všech tiskovinách k akci.

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.