Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Když líbánky, tak na Okolo Třeboně 2007

  22.06.2007

Zdroj: Českobudejovický deník

Vstupenky na všechny koncerty jsou v prodeji, pouze vstupenky na představení Divadla Járy Cimrmanajsou až na jednotlivé kusy rozebrány. Známa je poslední kapela soutěžící o Houpacího koně. Diváci si v internetovém hlasování vybrali skupinu El Ténéré. "Chceme začínajícím kapelám pomoci prosadit se, a proto zveme na festival i dramaturgy jiných velkých festivalů.," řekl Pavel Barnáš, dramaturg Okolo Třeboně. V programu došlo k jedné změně. Peter Nagy nemůže z technických důvodu vystoupit; pořadatelé však získali neméně hvězdnou náhradu: Janka Ledeckého. Speciální tábořiště pro diváky bude 10 minut chůze od všech scén ve veslařské loděnici přímo na břehu Světa. I letos budou mít vstup zdarma dlouháni nad dva metry a děti do 130 cm. Ale i na poli bonusů je novinka. "Nedávno jsem dostal zprávu, že se novomanželský pár chystá na festival na svou svatební cestu. Měli jsme z toho velkou radost, a tak nás napadlo, že podobných párů bude možná víc," doplnil Pavel Barnáš. Prvních deset novomanželských párů (datum svatby po 1. 1. 2007), které přijedou na festival, dostanou speciální dárek. Organizátoři proto doporučují zájemcům, aby se co nejrychleji zaregistrovali na mailové adrese: info@okolotrebone.cz. (mb) SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE: První, kdo dnes v 10.40 h zavolá na telefonní číslo 387 411 419 a odpoví na otázku, získá dvě vstupenky na pivovarskou scénu festivalu. Ta je zároveň slevovým kuponem na permanentku, kterou tak dostane se slevou 50 korun. Otázka: Kolikátý ročník Okolo Třeboně se letos bude konat?

KDYŽ LÍBÁNKY, TAK NA OKOLO TŘEBONĚ 2007

  21.05.2007

Zdroj: www.salsaonline.cz

Praha / Třeboň, 20. června 2007 – Jako každý rok, i letos se první prázdninový víkend koná multižánrový festival Okolo Třeboně (od 29. června do 1. července). Vstupenky na všechny koncerty jsou již v prodeji, pouze vstupenky na představení Divadla Járy Cimrmana jsou již, až na jednotlivé kusy, rozebrány. Při nákupu vstupenek přes www.okolotrebone.cz mohou zájemci momentálně získat i zajímavé bonusy. Známá je rovněž poslední kapela soutěžící o Houpacího koně. Diváci si v internetovém hlasování vybrali skupinu El Ténéré. „Jsem rád, že je o soutěž takový zájem. Chceme začínajícím kapelám pomoci prosadit se, a proto zveme na festival i dramaturgy jiných velkých festivalů. Snažíme se tak účastníkům Houpacího koně otevírat dveře na významné akce,“ řekl dnes Pavel Barnáš, dramaturg Okolo Třeboně. V již ohlášeném programu došlo k jedné změně. Petr Nagy nemůže z technických důvodu vystoupit, ale pořadatelé získali neméně hvězdnou náhradu. Poprvé v Třeboni na festivalu vystoupí Janek Ledecký. Informační a kulturní středisko v Třeboni letos bohužel nebude provozovat úschovnu zavadel, ale speciální tábořiště pro diváky se podařilo zajistit. Bude pouhých 10 minut chůze od všech scén ve veslařské loděnici přímo na břehu rybníku Svět. Stejně jako v minulých letech budou mít i letos vstup zdarma i dlouháni nad dva metry a děti do 130 cm. Ale i na poli bonusů je letos jedna novinka. „Nedávno jsem dostal zprávu, že se jeden novomanželský pár chystá do Třeboně na festival na svou svatební cestu. Měli jsme z toho velkou radost, a tak nás napadlo, že podobných párů bude možná víc,“ doplnil Pavel Barnáš. Proto získá prvních 10 novomanželských párů (datum svatby po 1.1.2007), kteří přijedou na festival, speciální dárek. A protože počet dárků je omezen, doporučujeme zájemcům, aby se co nejrychleji zaregistrovali na e-mailu info@okolotrebone.cz pod heslem „líbánky“. „Když na svatební cestu, tak jedině do Třeboně,“ řekl Barnáš. Program: 29.6.2007 Divadlo J.K Tyla - Hospoda na mýtince (Divadlo Járy Cimrmana) Zámek - Redl-Janoušek-Lenk + Asonance + Cimbal classic 30.6.2007 Masarykovo náměstí -Běh Járy Cimrmana a cyklistický závod Okolo Třeboně Zámek - Vašek Koubek, Janek Ledecký, Lenka Filipová, Michal Pavlíček a Monika Načeva, Čankišou, Javory, Nezmaři… Pivovar - Ticho de Pré cupé Band, Menhir, Ferit, Jasná Páka, Blue Effect, Votchi, Ozzy Osbourne revival Praha, Znouzectnost Terasa pivovaru Nominace Houpací kůň 2007: Mošny, Panenka Vyzutá, Zlomzas, Ivo Cicvárek, Quanti Minoris, vítěz Folkového Kvítku, a vítěz diváckého hlasování na www.okolotrebone.cz Recitály: Martina Trchová, Acoustic Impact, Bonsai 3, Stráníci a loňský vítěz Houpacího koně – Hromosvod 1.7.2007 Schwarzenberská hrobka - Třeboňští pištci Další doprovodné akce: divadla pro děti, dětský koutek, program Český nadační fond pro vydru ( www.vydry.org), Akce cihla, výstava, Ozvěny Anifestu a další... Nejaktuálnější informace jsou na www.okolotrebone.cz

Když líbánky, tak na Okolo Třeboně 2007

  25.06.2007

Zdroj: www.folktime.cz

každý rok, i letos se první prázdninový víkend koná multižánrový festival Okolo Třeboně (od 29. června do 1. července). Vstupenky na všechny koncerty jsou již v prodeji, pouze vstupenky na představení Divadla Járy Cimrmana jsou již, až na jednotlivé kusy, rozebrány. Při nákupu vstupenek přes http://www.okolotrebone.cz/ mohou zájemci momentálně získat i zajímavé bonusy. Známá je rovněž poslední kapela soutěžící o Houpacího koně. Diváci si v internetovém hlasování vybrali skupinu El Ténéré. „Jsem rád, že je o soutěž takový zájem. Chceme začínajícím kapelám pomoci prosadit se, a proto zveme na festival i dramaturgy jiných velkých festivalů. Snažíme se tak účastníkům Houpacího koně otevírat dveře na významné akce,“ řekl dnes Pavel Barnáš, dramaturg Okolo Třeboně. V již ohlášeném programu došlo k jedné změně. Petr Nagy nemůže z technických důvodu vystoupit, ale pořadatelé získali neméně hvězdnou náhradu. Poprvé v Třeboni na festivalu vystoupí Janek Ledecký. Informační a kulturní středisko v Třeboni letos bohužel nebude provozovat úschovnu zavadel, ale speciální tábořiště pro diváky se podařilo zajistit. Bude pouhých 10 minut chůze od všech scén ve veslařské loděnici přímo na břehu rybníku Svět. Stejně jako v minulých letech budou mít i letos vstup zdarma i dlouháni nad dva metry a děti do 130 cm. Ale i na poli bonusů je letos jedna novinka. „Nedávno jsem dostal zprávu, že se jeden novomanželský pár chystá do Třeboně na festival na svou svatební cestu. Měli jsme z toho velkou radost, a tak nás napadlo, že podobných párů bude možná víc,“ doplnil Pavel Barnáš. Proto získá prvních 10 novomanželských párů (datum svatby po 1.1.2007), kteří přijedou na festival, speciální dárek. A protože počet dárků je omezen, doporučujeme zájemcům, aby se co nejrychleji zaregistrovali na e-mailu info@okolotrebone.cz pod heslem „líbánky“. „Když na svatební cestu, tak jedině do Třeboně,“ řekl Barnáš. Program: 29.6.2007 Divadlo J.K Tyla Hospoda na mýtince (Divadlo Járy Cimrmana) ZámekZámek Redl-Janoušek-Lenk + Asonance + Cimbal classic 30.6.2007 Masarykovo náměstí Běh Járy Cimrmana a cyklistický závod Okolo Třeboně Zámek Vašek Koubek, Janek Ledecký, Lenka Filipová, Michal Pavlíček a Monika Načeva, Čankišou, Javory, Nezmaři… Pivovar Ticho de Pré cupé Band, Menhir, Ferit, Jasná Páka, Blue Effect, Votchi, Ozzy Osbourne revival Praha, Znouzectnost Terasa pivovaru Nominace Houpací kůň 2007: Mošny, Panenka Vyzutá, Zlomzas, Ivo Cicvárek, Quanti Minoris, vítěz Folkového Kvítku a vítěz diváckého hlasování na www.okolotrebone.cz Recitály: Martina Trchová, Acoustic Impact, Bonsai 3, Stráníci a loňský vítěz Houpacího koně – Hromosvod 1.7.2007 Schwarzenberská hrobka Třeboňští pištci Další doprovodné akce: divadla pro děti, dětský koutek, program Český nadační fond pro vydru (http://www.vydry.org/), Akce cihla, výstava, Ozvěny Anifestu a další... Nejaktuálnější informace jsou na http://www.okolotrebone.cz/.

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.