Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Cyklokolo vánoční Třeboně 2012

  20.06.2012

 Tradičně v sobotu 30.6.2012 od 13 hod.

Vážení sportovní přátelé, dovolil bych si krátké doplnění původní tiskové zprávy, týkající se nejvýznamnějšího cyklistického závodu sezóny Nezmaři okolo vánoční Třeboně tour 2012.  V těchto okamžicích byly uvolněny , bohužel pouze některé, informace o doplnění propozic letošního ročníku nejvýznamnějšího cyklistického závodu sezóny Nezmaři okolo vánoční Třeboně tour 2012. informace kromě jiného uvolnil kolega ředitel nejvýznamnějšího cyklistického závodu sezóny Nezmaři okolo vánoční Třeboně tour 2012  Pavel Drengubák J.i.M. a zároveň mě pověřil, abych vás s nimi seznámil pro jeho vysoké pracovní zatížení a s ním spojený fatální nedostatek času. (přeložím: ředitel už je tak zpouchlej svojí funkcí, že už na nic nehodlá ani šáhnout) . Nezbývá mi tedy, než rád vyhovět jemu ostrému přání a seznámit vás s výsledky dlouhých a namáhavých jednání o změnách či doplnění propozic pro letošní ročník nejvýznamnějšího cyklistického závodu sezóny Nezmaři okolo vánoční Třeboně tour 2012. Tady jsou:

 

  1. Stavba sněhuláka na čas (výška min. 1.20m, materiál – přírodní sníh)
  2. Vložený lyžařský závod na blíže neurčené trati určené dále
  3. Předávání vánočních dárků členům vítězného týmu (estetika ambaláže a hodnota dárků bude ohodnocena bonusovými body)
  4. Zpěv týmové vánoční koledy ( v případě nedostatku odvahy nebo naopak dostatku soudnosti se komise spokojí s koledou ve formě básně – opět hodnoceno bonusovými body)
  5. Ochutnávka vzorků smaženého kapra, vánočního bramborového salátu a cukroví členy vítězného týmu – hodnocena čerstvost, jakost kulinářské přípravy a invence podávání na níž bude znovu záviset přidělování bonusových bodů.

 

Hodnotící komise byla formou konkurzu vybrána z členů vítězného týmu a tudíž pro časové vytížení jsou členové vítězného týmu osvobozeni od plnění bodů 1. 2. 3. 4. a 5. Během večerní kulturní vložky nejvýznamnějšího cyklistického závodu sezóny Nezmaři okolo vánoční Třeboně tour 2012 budou vyhlášeny přibližné výsledky, budou sečteny bonusové body a jejich majitelům bude nahlas doporučeno, co všechno a kam, si se svými bonusovými body mohou udělat. Těšíme se jménem ředitelství na vaší co nejpočetnější účast a za vítězný tým věříme, že si navzájem budeme důstojnými soupeři a přispějeme tak dobrému jménu sportu v duchu fair play a cyklistice zvl᚝.

                                                                       V zastoupení ředitele nejvýznamnějšího       cyklistického závodu sezóny Nezmaři okolo vánoční Třeboně tour 2012:

                                                      ředitel pro koncepční a rozvojovou činnost Pavel Zajíc.

 

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.