Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Cyklo -turistický závod koelm Světa a Okolo Třeboně 2011

  20.09.2010

Start 25.6.2011 ( čas bude upřesněn)-Trasa je tajná -zná ji pouze vítěz.,který bude slavnostně vyhlášen před startem  tohoto světového závodu.

       Vážení přátelé, tentokrát jen krátce

 K propozicím věhlasného cyklistického závodu už není třeba dodávat vůbec nic, jsou, podobně jako Korán naprosto dokonalé, protože po loňském doplnění sankcionační části pravidel o drakonické tresty se hlásí už pouze závodníci chorobně odvážní a ctižádostiví, nebo analfabeti. To se pochopitelně nevztahuje na členy vítězného družstva. Celá pravidla budeme tedy monitorovat a hodnotit průběžně, což přeloženo volně do řeči našich politiků znamená, že se na to vyserem.

Co bychom však rádi změnili, tak to je personální složení ředitelství závodu. Tedy nemyslím tím měnit, lépe řečeno chceme jej doplnit. Pavel Barnáš, Pavel Drengubák a Pavel Zajíc totiž dají dohromady bohužel jenom tři P, což je pro závod tak velikého významu málo. My potřebujeme všech pět P! Chtěli jsme původně na základě dobrých osobních vztahů oslovit ing Pavla Pavla, aby doplnil ředitelství svými dvěma Pavly na požadovaný počet pěti Pavlů, přičemž by tímto geniálním tahem ještě došlo k žádoucímu snížení počtu administrativních pracovníků, ale bojíme se , že by z důvodů časového a pracovního zaneprázdnění naší nabídku ing Pavel Pavel odmítl, odmítl. Hledáme tedy dál nejvhodnější řešení a s výsledky budou-li jaké, vás seznámíme v nejbližší možné době. Bude-li jaká.

Změna, kterou chystáme pro příští ročníky a kterou chceme posunout sprosté fyzické zápolení na poněkud intelektuálnější level proběhne letos formou víceméně průzkumu a měření Inteligenčního Kvocientu závodníků a to podle metodiky, vypracované členy vítězného týmu a ověřené několika testy při simulovaném snížení Inteligenčního Kvocientu v laboratorních podmínkách pomocí katalyzátoru C2H5OH. Sportovní část cyklistického zápolení by se odehrávala ve virtuálních podmínkách počítačové simulace, čímž by se opět zlepšila prevence zranění závodníků a závod sám by byl vlastně demonstrační jízdou na oslavu vítězného týmu.

Věřím, že jsem poodhalením alespoň cípku budoucnosti závodu Okolo Třeboně vzbudil vaši zvědavost a doufám, že se v hojném počtu přijdete podívat, jak se kolektivu Třípavlovému bude dařit uvádět své skvělé myšlenky do praxe.

                           

                                                   Ředitel pro koncepční a strategickou činnost Pavel Zajíc

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.