Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Zimní Okolo Třeboně - host z Japonska

  02.12.2013

Okolo Třeboně má i svou zimní variantu a hosty až z Japonska.

Zavzpomínat na festival Okolo Třeboně a potěšit se muzikou i příjemným setkáním mohou lidé ve dnech 13. a 14. prosince v Třeboni – v pátek v areálu Besedy a v sobotu v divadle J. K. Tyla. První den se od 19 hodin odehraje zimní varianta oblíbeného festivalu, která bude mít formu ohlédnutí. „Podobné zimní varianty pro publikum, které se nemůže dočkat léta, pořádají velké festivaly typu Rock for People, tak proč ne my,“ vysvětluje organizátor Pavel Barnáš, který má v příštím roce políčeno na Malostranskou besedu v Praze.

Do Třeboně nyní pozval hosty z Japonska Die Milch ,českobudějovickou kapelu Bonsai č. 3, z Prahy dorazí skupina Bůhví, která na festivalu Okolo Třeboně vyhrála soutěž Houpací kůň, a místní zastoupí písničkář Pepa Müller na violoncello doprovodí Pavel Barnáš. Program bude ve třech sálech, v jednom z nich poběží promítání videí z minulých ročníků festivalu a doprovodných akcí, včetně oblíbených plaveckých radovánek na Ostende.

V sobotu 14. prosince nastoupí na pódium flétnový soubor Třeboňští pištci, který oslaví 40. výročí svého vzniku a zavzpomíná na důležité mezníky – včetně cesty do Vatikánu, kde pištci při Rožmberském roku předloni reprezentovali na audienci u papeže nejen Třeboň, ale celý Jihočeský kraj.

Pátek 13.12. zač. 19.00

Beseda /VSB/ - DADA klub /DK/ – vinárna Beseda – vše pod jednou střechou

  • 19:30 Pepa Müller a Pavel Barnáš / DK/

  • 20:15 Bonsai č. 3/ DK/

  • 21:00 Bůhví / DK/

  • 22:00 Die Milch ( Japonsko ) – VSB

 

Ve vinárně Beseda bude probíhat projekce filmů z kulturních akci – Okolo Třeboně ad.

Sobota 14.12 zač. 19 hod

Třeboňští pištci – divadlo J.K. Tyla

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.