Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Festival Okolo Třeboně má i svou zimní variantu...

  19.11.2013

Zavzpomínat na festival Okolo Třeboně a potěšit se muzikou i příjemným setkáním mohou lidé ve dnech 13. a 14. prosince v Třeboni – v pátek v areálu Besedy a v sobotu v divadle J. K. Tyla. První den se od 19 hodin odehraje zimní varianta oblíbeného festivalu, která bude mít formu ohlédnutí. „Podobné zimní varianty pro publikum, které se nemůže dočkat léta, pořádají velké festivaly typu Rock for People, tak proč ne my,“ vysvětluje organizátor Pavel Barnáš, který má v příštím roce políčeno na Malostranskou besedu v Praze.

Do Třeboně nyní pozval českobudějovickou kapelu Bonsai č. 3, z Prahy dorazí skupina Bůhví, která na festivalu Okolo Třeboně vyhrála soutěž Houpací kůň, a místní zastoupí písničkář Pepa Müller. O japonském překvapení zatím Bárny nechce mluvit, ale zcela jistě nezůstanou návštěvníci o další nápady ochuzeni. Program bude ve dvou sálech, v jednom z nich poběží promítání videí z minulých ročníků festivalu a doprovodných akcí, včetně oblíbených plaveckých radovánek na Ostende.

V sobotu 14. prosince nastoupí na pódium flétnový soubor Třeboňští pištci, který oslaví 40. výročí svého vzniku a zavzpomíná na důležité mezníky – včetně cesty do Vatikánu, kde pištci při Rožmberském roku předloni reprezentovali na audienci u papeže nejen Třeboň, ale celý Jihočeský kraj.

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.