Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Zobrazuji záznamy  1 - 10 z 154
 •  

  Program festivalu Okolo Třeboně touží po mnoha důvodech k oslavě

  Festival Okolo Třeboně, jehož 31. ročník se koná na přelomu června a července, spojí ve svém programu několik výročních koncertů. Zatímco loni si organizátoři řadou výjimečných akcí připomínali 30. narozeniny této multižánrové přehlídky, letos chtějí dát prostor muzikantům – oslavencům. Budou mezi nimi kapely Keks, Nezmaři, Cimbal Classic, Fešáci, Mrakoplaš, Jižani a další. Mnozí z účinkujících na pódiu oslaví výročí svých kapel či své osobní, v plánu je také oslavit konec pandemie … Doufejme, že se festival už bude moci konat opět v mírových dobách – to by byl ten nejlepší důvod k oslavě!

  Číst dále +
 • image

  Program Okolo Třeboně 2022

  Nejaktuálnější program všech akcí Okolo Třeboně pro rok 2022 najdete zde. Vstupenky přidáváme do prodeje postupně. Ceny s blížícím se datem koncertu rostou.

  Číst dále +
 • image

  Václav Hudeček pokřtí v Třeboni Čtvero ročních dob

  Do Divadla J. K. Tyla se vrátí v pondělí 19. července houslový virtuóz Václav Hudeček, který se letos po koronavirové pauze na své třeboňské publikum obzvlášť těší. I proto zde plánuje pokřtít své nové album Čtvero ročních dob od Antonia Vivaldiho.

  Číst dále +
 • image

  Festival Okolo Třeboně při svém 30. výročí objeví pro diváky nová místa

  Přesně za týden začne 30. ročník multižánrového rodinného festivalu Okolo Třeboně, který své kulatiny oslaví speciálními koncerty, návratem zakladatelů i miláčků publika a také několika novinkami.

  Číst dále +
 •  

  Okolo Třeboně i s Bárkou v nových vodách

  Příznivci muziky znají Pavla Barnáše hlavně jako ředitele festivalu Okolo Třeboně. Letos chystá už 30. ročník přehlídky, která vždy otvírá prázdniny a zpestřuje kulturní program až do podzimu.

  Číst dále +
 • image

  Rozmarné zavírání plavecké sezóny v Třeboni

  Je krásné ráno 9.9.2018 6:29. Nikde nikdo, ale nad pláží Ostende vychází slunce stejně jistě, jako každý jiný den. Program zavírání plavecké sezóny roku 2018 začíná. Více než 300 příznivců a přátel pruhovaných plavek už se chystá na dvě pláže Světa, kde se odehraje několik slavnostních ceremoniálů.

  Číst dále +
 • image

  29. ročník Okolo Třeboně byl velkým povzbuzením

  Akce s dlouhou tradicí fungují v těžké době jako povzbuzení Velká vděčnost za to, že se mohou koncerty, divadla či výstavy zase konat, charakterizovala 29. ročník festivalu Okolo Třeboně i další akce, jimiž každoročně zpestřuje kulturní nabídku ve městě agentura Bárny Pavla Barnáše.

  Číst dále +
 • image

  Okolo Třeboně 2020 láká na Xindla X, Nezmary i Babouky

  Festival Okolo Třeboně, který už 29. rokem zahajuje prázdniny, nabídne začátkem července řadu koncertů a dodrží i další tradici – představení Žižkovského divadla Járy Cimrmana. Pořadatelé musí splnit zpřísněná hygienická pravidla a ohlídat maximální kapacitu koncertů, ale vzhledem k současné příznivé situaci nemusí žádnou akci rušit ani ji přesouvat na později.

  Číst dále +
 • image

  Předprodej vstupenek a program na rok 2020

  Aktualizace 19.5.2020: Všechny koncerty v roce 2020 proběhnou v původně plánovaném termínu. Omezení se bude týkat pouze venkovních koncertů, kde je předpokládaný maximální počet osob v areálu 500 a tudíž bude dán do prodeje omezený počet vstupenek.

  Číst dále +
 • image

  2. ročník benefičního koncertu

  Již tuto sobotu 14. září se od 19 hodin ve Schwarzenberské hrobce uskuteční jedinečný koncert Pavla Barnáše a jeho přátel.

  Číst dále +
Zobrazuji záznamy  1 - 10 z 154

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.