Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Zobrazuji záznamy  1 - 10 z 148
 • image

  Busking zóna na Okolo Třeboně 2019

  Tento rok jsme pro Vás v rámci Music festivalu Okolo Třeboně 2019 připravili i třídenní busking zónu na náměstí v Třeboni. Že nevíte, co to je? To vůbec nevadí, protože to určitě znáte, jen jste to prapodivné označení možná ještě neslyšeli.

  Číst dále +
 • image

  Muzikus stage - novinka na Okolo Třeboně

  V neděli pokračuje program festivalu Okolo Třeboně také v areálu Pěšárny. Muzikus stage bude hostit vynikající kapely a muzikanty, mimo jiné i finalisty desátého ročníku celostátní kapelní soutěže Šance Muzikus 2019.

  Číst dále +
 • image

  Festival Okolo Třeboně zve na humor i unikátní setkání špičkových muzikantů

  Organizátoři 28. ročníku multižánrového festivalu Okolo Třeboně slibují v letošním programu více humoru a také novinku určenou hlavně publiku staršího věku, které si rádo poslechne dobrou dechovku.

  Číst dále +
 • image

  Program na rok 2019

  Program na rok 2019 máme kompletní, již budeme jen upřesňovat informace a postupně přidávat koncerty do prodeje. Novinkou našeho obchodu je možnost vybrat si místo podle vlastního uvážení, zaplatit on-line a vstupenku si ihned vytisknout.

  Číst dále +
 • image

  Afterpárty Okolo Třeboně

  Není to sice žádná novinka, spíše taková obnovená tradice, ale informovat o tom musíme :-) V rámci letošního ročníku festivalu Okolo Třeboně se vracíme k nočním afterpárty, které začínají vždy cca půl hodiny po skončení hlavního koncertu či divadelního představení.

  Číst dále +
 • image

  Finále Houpacího koně 2019

  Finále Houpacího koně 2019 proběhne v Třeboni 29. června 2019 od 11 do 17 hodin na scéně Altán v zámeckém parku. Losování pořadí finalistů proběhlo 6. 6. 2019 při finále XVI. ročníku soutěže Notování.

  Číst dále +
 • image

  Kinematograf 100 v Třeboni

  Poslední velká TOUR již legendární filmové maringotky Pavla Čadíka se symbolicky rozloučí s historicky nejvýznamnějším obdobím filmové distribuce na klasických 35mm filmových pásech. V současné době se tato promítací technika prakticky již neobjevuje, dokonce i tradiční populární venkovní projekce probíhají z digitálních filmových nosičů.

  Číst dále +
 • image

  Kompletní průvodce festivalem Okolo Třeboně 2017

  Kdo, kdy, kde ... zkrátka všechny informace na jednom místě

  Číst dále +
 • image

  Okolo Třeboně - výstava 25 let v domě Štěpánka Netolického

  Srdečně Vás zveme na vernisáž, při níž se s veselou nostalgií ohlédneme za čtvrtstoletím festivalu Okolo Třeboně. Ve čtvrtek 29. června od 17 hodin si v Domě Štěpánka Netolického (Třeboň, Masarykovo nám. 89) můžete prohlédnout historii této hudební přehlídky, která se za úctyhodných 25 let existence rozvinula do dalších žánrů (včetně sportu a gastronomie) a získala si stálou přízeň umělců i publika.

  Číst dále +
 • image

  Aneta Langerová: Vždycky jsem zvědavá, zda publikum rádo zpívá

  Letní část turné Anety Langerové k albu Na Radosti má osm zastavení na krásných místech, jako jsou amfiteátry, nádvoří zámků či vyhlídka z hradu. Koncert pod širým nebem si vychutná i Třeboň, a to na nádvoří radnice v sobotu 23. července od 20.30.

  Číst dále +
Zobrazuji záznamy  1 - 10 z 148

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.