Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

MyL (maj el)

 rok vzniku: 2018,  město: Doksy
 stav účasti: semifinalista

MyL (maj el)

Základní informace

MyL (čti: maj el) je mladá kapela z Doks u Máchova jezera. Hrajeme svou hudební tvorbu, na které se podílí všichni členové kapely. Žánr naší hudby je tedy směs našich vkusů, můžete v něm objevit rock, pop, prvky blues nebo i reggae :)

duben 2018 - kapela se dala dohromady v jejím aktuálním složení. Tenkrát basák a zpěvačka domluvili koncert a doufali, že do jeho konání seženou šikovného kytaristu, který se zvládne za necelé dva měsíce naučit repertoár. Hledání se vyplatilo :)

červen 2018 - historicky první koncert kapely MyL v klubu Píchlá Nota v Doksech už i s novým kytaristou :) Kapele se koncert povedl a začaly se nabízet další místa na konzertování.

léto 2018 - kapele se podařilo odehrát několik letních koncertů, kdy hráli na oslavě narozenin, Jestřebsko provodínském festiválku a vrátili se také do klubu, kde začali

jaro/léto 2019 - bylo zatím nejvydatnějším obdobím kapely. Na začátku jsme si řekli, že by bylo super moci hrát aspoň 1x týdně celé léto, což se nám málem i splnilo. Vlastně jsme odehráli všechny volné víkendy, kdy jsme se jako kapela byli schopni sejít. Hráli jsme na Roxy Doksy, Piknik festu, u Mácháče (stánek u Čumáka), na Motobraní, Pivních slavnostech v Brništi, na Sochání v Želízech, ale také jsme měli tu čest, zahrát si na svatbě :)

podzim 2019 - po malé letní "šňůře" jsme se na chvíli zašili ve studiu, kde jsme si začali plnit další náš sen - nahrání dema! Odehrálli jsme proto už jen jeden koncert - benefiční akce pro malou Dominičku a ve zbylém čase jsme makali na nahrávání. Natočili jsme 4 songy ve studiu.

zima 2019 - konec roku jsme oslavili Křestíkem našeho prvního demáče a jak jinak slavit, než hraním :) rozdali jsme několik prvních CD s demáčem a poprvé jsme se také podepisovali! :) ve studiu jsme začali nahrávat další várku songů a plánujeme koncerty na rok 2020

Členové kapely

 • Miloslav Machytka ml.
  baskytara, texty, hudba
 • Eliška Pospíšilová
  zpěv, texty, hudba
 • Tadeáš Valeš
  el. kytara, zpěv, vokály, klavír, housle
 • Patrik Dvořák
  bicí, klavír
 • Filip Dvořák
  el. kytara, zvukař

Fotografie kapely

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.