Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Zobrazuji záznamy  1 - 10 z 147
 • image

  Festival Okolo Třeboně zve na humor i unikátní setkání špičkových muzikantů

  Organizátoři 28. ročníku multižánrového festivalu Okolo Třeboně slibují v letošním programu více humoru a také novinku určenou hlavně publiku staršího věku, které si rádo poslechne dobrou dechovku.

  Číst dále +
 • image

  Program na rok 2019

  Program na rok 2019 máme kompletní, již budeme jen upřesňovat informace a postupně přidávat koncerty do prodeje. Novinkou našeho obchodu je možnost vybrat si místo podle vlastního uvážení, zaplatit on-line a vstupenku si ihned vytisknout.

  Číst dále +
 • image

  Afterpárty Okolo Třeboně

  Není to sice žádná novinka, spíše taková obnovená tradice, ale informovat o tom musíme :-) V rámci letošního ročníku festivalu Okolo Třeboně se vracíme k nočním afterpárty, které začínají vždy cca půl hodiny po skončení hlavního koncertu či divadelního představení.

  Číst dále +
 • image

  Ubytování v centru dění festivalu

  Jako každý rok i letos vám můžeme nabídnout ubytování v centru dění festivalu. Přímo v areálu zámku Třeboň jsou k dispozici dvoulůžkové a třílůžkové pokoje hostelového typu. K dispozici je společná kuchyně s jídelnou a sprchy na každém patře.

  Číst dále +
 • image

  Kinematograf 100 v Třeboni

  Poslední velká TOUR již legendární filmové maringotky Pavla Čadíka se symbolicky rozloučí s historicky nejvýznamnějším obdobím filmové distribuce na klasických 35mm filmových pásech. V současné době se tato promítací technika prakticky již neobjevuje, dokonce i tradiční populární venkovní projekce probíhají z digitálních filmových nosičů.

  Číst dále +
 • image

  Kompletní průvodce festivalem Okolo Třeboně 2017

  Kdo, kdy, kde ... zkrátka všechny informace na jednom místě

  Číst dále +
 • image

  Okolo Třeboně - výstava 25 let v domě Štěpánka Netolického

  Srdečně Vás zveme na vernisáž, při níž se s veselou nostalgií ohlédneme za čtvrtstoletím festivalu Okolo Třeboně. Ve čtvrtek 29. června od 17 hodin si v Domě Štěpánka Netolického (Třeboň, Masarykovo nám. 89) můžete prohlédnout historii této hudební přehlídky, která se za úctyhodných 25 let existence rozvinula do dalších žánrů (včetně sportu a gastronomie) a získala si stálou přízeň umělců i publika.

  Číst dále +
 • image

  Aneta Langerová: Vždycky jsem zvědavá, zda publikum rádo zpívá

  Letní část turné Anety Langerové k albu Na Radosti má osm zastavení na krásných místech, jako jsou amfiteátry, nádvoří zámků či vyhlídka z hradu. Koncert pod širým nebem si vychutná i Třeboň, a to na nádvoří radnice v sobotu 23. července od 20.30.

  Číst dále +
 • image

  Okolo Třeboně 2016 ohlédnutí

  Sérií velkých koncertů oslavil na přelomu června a července festival Okolo Třeboně své pětadvacetiny – a jak se na úctyhodné čtvrtstoletí sluší a patří, byla to opět oslava multižánrová a velice pestrá. Postarali se o ni folkaři, symfonici i hvězdy pop music a dalších hudebních odvětví, legendy, ale i mladé kapely stoupající vzhůru. V tradičním termínu, kdy začínají prázdniny, v Třeboni opět nechybělo ani Divadlo Járy Cimrmana.

  Číst dále +
 • image

  Losování pořadí kapel v rámci scény Houpací kůň 2016

  V jakém pořadí se budou finalisté ucházet o přízeň návštěvníků?

  Číst dále +
Zobrazuji záznamy  1 - 10 z 147

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.