Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Třeboňská letní setkávání - Václav Hudeček

  24.07.2017

Třeboňská letní setkávání - Václav Hudeček

Pro všechny příznivce Václava Hudečka máme dobrou zprávu. Věhlasný houslista zavíta zpátky do Třeboně v rámci 5. ročníku letního festivalu a kurzů Třeboňská letní setkávání. Vstupenky můžete zakoupit v našem e-shopu a vyzvednout si je přímo v místě konání koncertu v Lázních Aurora.

Třeboňská letní setkávání 2017

Jubilejní pátý ročník letního festivalu a kurzů Třeboňská letní setkávání se uskuteční v termínu 15. – 20. srpna 2017. 

Zahrnuje koncerty a hudební semináře v oborech hra na hoboj, violoncello, kytaru a akordeon. Letos se koná pod záštitou předsedy Senátu PČR Milana Štěcha a starostky města Třeboně Mgr. Terezie Jenisové. - na slavnostním zahájení v úterý 15. 8. v 19 h. v sále ZUŠ se představí vybraní studenti loňských kurzů a laureáti mezinárodních soutěží

- houslista Václav Hudeček s doprovodem klavíristy Lukáše Klánského s námi oslaví jubilejní ročník TLS gala koncertem ve čtvrtek 17. 8. v 19,30 h. ve Společenském sále Lázní Aurora.

- lektoři, účastníci a hosté vystoupí na Velkém nádvoří zámku v pátek 18. 8. ve 14 hodin

- lektoři, účastníci a hosté vystoupí ve Schwarzenberské hrobce v sobotu 19. 8. v 19 h.

- závěrečný koncert s vyhlášením laureátů kurzů proběhne v neděli 20. 8. v 13 h. sále ZUŠ

 

Kurzy, semináře a workshopy jednotlivých oborů budou probíhat v prostorách Základní umělecké školy Třeboň. Lektoři Petr Nouzovský (violoncello) Vilém Veverka (hoboj) Patrick Vacík (kytara) Ladislav Horák a Markéta Laštovičková – (akordeon) www.kurzy-trebon.webnode.cz Spolupořadatelem akce je ZUŠ Třeboň. Třeboňská letní setkávání jsou podpořena Státním fondem kultury, Městem Třeboň, Nadací Český hudební fond a Nadací Život umělce.

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.