Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Pavel Barnáš a přátelé pro charitu: Premiéra nebude derniéra!

  17.09.2018

Pavel Barnáš a přátelé pro charitu: Premiéra nebude derniéra!

Letošní novinkou tradičního Zavírání plavecké sezóny na plážích rybníka Svět pod hlavičkou Okolo Třeboně byl charitativní koncert, který se konal 8.9.2018 ve Schwarzenberské hrobce.

Byl to i první samostatný koncert v kariéře Pavla Barnáše, který se již 27. rokem významným způsobem podílí na kulturním dění v Třeboni. „Nevíme přesně, jak zareagují naši příznivci na nový formát koncertu a jestli premiéra nebude zároveň derniérou,“ uvedl Pavel Barnáš pár týdnů před svým vystoupením. Opak se ale ukázal být pravdou. Pečlivě vybraný repertorár v podání sólisty a dalších výborných muzikantů z řad jeho přátel přilákal více než 150 lidí. Díky nim a díky dalším partnerům, kteří poskytli zdarma svou pomoc, bylo možné předat finanční dar ve výši 30.126,- Kč. „Děkujeme upřímně za každou korunu! Bez těchto jednotlivých korun se domácí hospice v ČR neobejdou,“ děkovala všem přítomným Petra Brychtová, ředitelka Hospicové péče sv. Kleofáše, o.p.s., na jejíž provoz byla částka věnována.

Pozitivní ohlasy publika byly silné a povzbuzující. Se sólovou kariérou a charitou Pavel Barnáš a Okolo Třeboně tedy nekončí a již 16.11.2018 můžete přijít na další podobnou akci v Hrachově u Sedlčan. Tentokrát se pokusíme podpořit Ochranu fauny ČR, o.p.s., která mimo jiné provozuje záchrannou stanici pro zraněná zvířata, v jejímž areálu se koncert odehraje.

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.