Okolo Třeboně / music festival
Nejbližší akce
+ +
dnů
hodin
minut
sekund

Navigace:

Zobrazuji záznamy  1 - 10 z 144
 • image

  Aktuální připravované koncerty a další akce v roce 2018

  Hudební nabídka v roce 2018 v Třeboni má již pevné obrysy a první termíny. A na jaké interprety se můžete těšit na samotném festivalu Okolo Třeboně v termínu 28.6. - 2.7.2018?

  Číst dále +
 • image

  Divadlo Járy Cimrmana - Dlouhý, široký a krátkozraký - MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO

  V rámci festivalu Okolo Třeboně 2018 se můžete těšit na stálici festivalu - vystoupení Divadla Járy Cimrmana. Představení je momentálně vyprodané, máte-li zájem o vstupenky, zašlete nám svůj email a telefon na obchod@okolotrebone.cz, v případě, že se nějaké vstupenky uvolní, budeme Vás informovat.

 • image

  Kompletní průvodce festivalem Okolo Třeboně 2017

  Kdo, kdy, kde ... zkrátka všechny informace na jednom místě

  Číst dále +
 • image

  Okolo Třeboně - výstava 25 let v domě Štěpánka Netolického

  Srdečně Vás zveme na vernisáž, při níž se s veselou nostalgií ohlédneme za čtvrtstoletím festivalu Okolo Třeboně. Ve čtvrtek 29. června od 17 hodin si v Domě Štěpánka Netolického (Třeboň, Masarykovo nám. 89) můžete prohlédnout historii této hudební přehlídky, která se za úctyhodných 25 let existence rozvinula do dalších žánrů (včetně sportu a gastronomie) a získala si stálou přízeň umělců i publika.

  Číst dále +
 • image

  Aneta Langerová: Vždycky jsem zvědavá, zda publikum rádo zpívá

  Letní část turné Anety Langerové k albu Na Radosti má osm zastavení na krásných místech, jako jsou amfiteátry, nádvoří zámků či vyhlídka z hradu. Koncert pod širým nebem si vychutná i Třeboň, a to na nádvoří radnice v sobotu 23. července od 20.30.

  Číst dále +
 • image

  Okolo Třeboně 2016 ohlédnutí

  Sérií velkých koncertů oslavil na přelomu června a července festival Okolo Třeboně své pětadvacetiny – a jak se na úctyhodné čtvrtstoletí sluší a patří, byla to opět oslava multižánrová a velice pestrá. Postarali se o ni folkaři, symfonici i hvězdy pop music a dalších hudebních odvětví, legendy, ale i mladé kapely stoupající vzhůru. V tradičním termínu, kdy začínají prázdniny, v Třeboni opět nechybělo ani Divadlo Járy Cimrmana.

  Číst dále +
 • image

  Losování pořadí kapel v rámci scény Houpací kůň 2016

  V jakém pořadí se budou finalisté ucházet o přízeň návštěvníků?

  Číst dále +
 • image

  Kompletní program festivalu Okolo Třeboně 2016

  Víte co vás čeká v Třeboni na počátku prázdnin? Vyčerpávající přehled všech aktivit festivalu.

  Číst dále +
 • image

  Houpací kůň 2016 zná 7 finalistů

  Výsledek hlasování odborné poroty určil 7 finalistů, kteří prošli 2. kolem hlasování v Houpacím koni a zahrají si v Třeboni.

  Číst dále +
 • image

  Tradiční scéna mladých kapel Houpací kůň 2016 v číslech

  S prvním březnovým dnem vypršel termín pro podání přihlášek do letošního ročníku scény mladých kapel Houpací kůň 2016. Sice jsme teprve na začátku výběru finalistů, kteří si zahrají na hlavní scéně letošního jubilejního 25. ročníku festivalu Okolo Třeboně, ale o zajímavá čísla z přihlášek se můžeme podělit již nyní.

  Číst dále +
Zobrazuji záznamy  1 - 10 z 144

Copyright 2015 Pavel Barnáš - Agentura BÁRNY, Realizace: Euro Grid Support Center s.r.o.